ELektronik Dolap Kilitleri, Kale dolap kilitlerinin resmi distribitörüdür. 1986 yılında kurulan firmamız büro malzemelerinin ve dolaplarının üretiminde yılların birikimi ve tecrübesine sahip firmamız ürünlerini en üstün kalite standartı ile üretmektedir.

Tanıtımını yaptığımız bu ürünlerin dışında daha pek çok ürün çeşidimiz bulunmaktadır.   850 m2 alan üzerine kurulu fabrikamız  ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

ELektronik Dolap Kilitleri ve Elektronik Kabin Kilitleri 1986 yılında faliyete geçmiş olup yılların vermiş olduğu uzun yıldan beri inşaat, hastane, üniversite, askeriye, banka, spor salonları ve diğer sektörlerde kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir.  Müşteri ilişkilerini uzun vadeli düşünen Elektronik Dolap Kilitleri , gerek satış öncesi gerekse sonrası hizmetlerinde de en yüksek standardı hedeflemektedir. Bu hedefimiz doğrultusunda , hizmet kalitesini korumak için yalnızca konusunda uzman güvenilir firmaların temsilciliğini yapmaktayız ve ürünlerimizde bu güvenilir markaları kullanmaktayız. Müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı, zamanında teslim ettiği ürünlerini hızlı ve güvenilir hizmetiyle mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır.

ELektronik Dolap Kilitleri Ürün yelpazesi olan soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları , dosya dolabı ( arşiv dolabı ) ,klasör ve kart dolapları, metal dolaplar ,çelik dolap,çelik raf, kütüphane ve kitaplıklar, profil masa ve ranza grupları ürünlerini müşterilerin beklentileri doğrultusunda hızlı bir şekilde geliştirmeye ve gelişen talebi karşılamaya devam edecektir. Müşteri hizmetlerinde ve üretimde kalitenin ancak yetişmiş insan gücü ile sağlanabileceğine inanan ELektronik Dolap Kilitleri , sektörün en tecrübeli kadrosuna sahiptir.