KALE Elektronik Dolap Kilitleri, şifreli dolaplar başta olmak üzere toplu kullanım alanlarındaki soyunma-giyinme dolap ve soyunma-giyinme kabini uygulamalarında kullanılabildiği gibi, saç ve ahşap uygulamalı ürün alternatifleri ile evrak dolaplarında ve emanet kasalarda da güvenle kullanılması mümkündür.

Günümüz şartlarında müşteri odaklı çalışma prensibini ilke edinmiş prestijli bir çok kurum, KALE Elektronik Dolap Kilitlerinin sunduğu yüksek güvenlikli konfor ile kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet verirken, karşılaşılan problemlerde gereksiz zaman kaybını önleyerek, işletmelerine katkıda bulunmaktadır.
Birçok kurum ve işletmede kullanılan KALE Elektronik Dolap Kilitleri, en yoğun zamanlarda karşılaşılan, kullanım alanına göre personeli ve müşteriyi mutsuz kılacak her durumda, işletmelerin yükünü hafifleterek kullanıcıların güvenle değerli evraklarını ve ya özel eşyalarını saklama olanağı sağlamaktadır.
İşletmelere sağladığı konfor ve pratiklik sayesinde,

* Anahtarın kaybedilmesi,
* Dolabın kilitli kalması,
* Kilitli kalan dolabın açılma sürecindeki kaybedilen işçilik zamanı,
* Bu süreçteki masraf, (tadilat ve yeni kilit maliyeti)
* En önemlisi güvenlik ve bu problemlerin getirisi olan prestij kaybının önlenmesi ile kısa sürede mali açıdan kendisini amorti etmektedir.